Adresas

Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
Administracija tel. (8 386) 75289

Kontaktai

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643

Konsultacijų skyriaus registratūra d.d. tel. (8 386) 73001,
(iš. registracija d.d. 8.00-16.00) mob. 8 656 22225

El.paštas

Administracija: info@visaginoligonine.lt

Kol nesergame, visai nevertiname, kad esame sveiki. Tik atsidūrę ligos patale, prisimename seną posakį: „Sveikata dar ne viskas, bet be sveikatos viskas yra niekas“. Todėl taip svarbu šiais permainų laikais rūpintis savo sveikata patiems. Niekas kitas už mus to nepadarys. Besikeičiančios gyvenimo aplinkybės ir sąlygos, netikrumo jausmas dėl rytdienos, abejotinos permainos, kiti gyvenimo išbandymai, žmonėms neša stresą, neviltį, o neretai ir sukelia rimtus susirgimus. Žinoma, geriausia nesusirgti, o jei jau taip nutiko – gydytis ligoninėje, kurioje galite gauti pilnavertį, šiuolaikišką ištyrimą, gydymą, kitas sveikatą grąžinančias procedūras.

  

Viešoji įstaiga Visagino ligoninė, turinti 188 lovas, įsikūrusi tam skirtose, atnaujintose patalpose. Čia yra Chirurgijos, Vidaus ligų, Neurologijos, Vaikų ligų skyriai. Be jų ligoninėje veikia Anesteziologijos reanimatologijos, Hemodializės, Diagnostikos, Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriai. 
Chirurginių, ginekologinių ligų diagnostikai ir gydymui naudojama naujausia laparoskopinė įranga. Laparoskopais atliekamos tulžies pašalinimo, apendektomijos operacijos. Operuojamos čia ir kiaušidžių cistos, atliekamos operacijos esant negimdiniam nėštumui. Operacijas laparoskopu atlieka ir gydytojai traumatologai esant didžiųjų sąnarių ligoms, traumoms. Jų metu nereikia atidaryti sąnario, o ligonis jau antrą parą gali vaikščioti. Mažesnis ir infekcijos pavojus, greičiau pasveikstama ir grįžtama į darbą.

Kaip patekti į Visagino ligoninę ar konsultacijų skyrių? Tereikia paskambinti  į registratūrą arba priėmimo skubiosios pagalbos skyrių ir Jums atsakys į visus rūpimus klausimus. Registratūros numeris (8-386) 73001, priėmimo skubiosios pagalbos skyriaus (8-386) 74643. Galima registruotis iš anksto.

   

   

  

  

Primename, kad turintiems socialinį draudimą asmenims gydymas ir diagnostinės procedūros Visagino ligoninėje yra nemokamos.

 Kreipiantis į ligoninę su savimi reikia turėti:

  • asmens tapatybę liudijantį dokumentą;
  • siuntimą ambulatoriniam arba stacionariniam gydymui iš bendrosios praktikos (šeimos) arba kito gydytojo;
  • neturėdami siuntimo, taip pat gali kreiptis dėl gydymosi, tačiau reikės užmokėti į kasą priėmimo skubiosios pagalbos skyriuje arba registratūroje 20,49  Eur.           

Mūsų adresas: Taikos pr. 15A, Visaginas.

Tikimės sulaukti Jūsų, patenkinti Jūsų teisėtus lūkesčius, padėti Jums išsaugoti savo sveikatą.                 

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.

Apie slapukus