Adresas

Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
Administracija tel. (8 386) 75289

Kontaktai

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643

Konsultacijų skyriaus registratūra d.d. tel. (8 386) 73001,
(iš. registracija d.d. 8.00-16.00) mob. 8 656 22225

El.paštas

Administracija: info@visaginoligonine.lt

Šiuo metu Vidaus ligų skyrius yra gydomojo ligoninės korpuso V-ame aukšte. Jame pacientams skirtos 33 aktyvaus gydymo lovos. Veikia dienos stacionaras.
Skyriuje ištiriame ir gydome pacientus su įvairia terapine patologija. Kvalifikuotas medicinos personalas dėmesingai rūpinasi savo ligoniais, saugo jų privatumą ir orumą. Gera priežiūra kartais gydo ne blogiau kaip vaistai, padeda grąžinti jėgas patiems sunkiausiems pacientams.
Dažniausi mūsų pacientų susirgimai susiję su širdies ir kraujagyslių ligomis (pirminė arterinė hipertenzija, koronarinė širdies liga, miokardo infarktas, širdies nepakankamumas, ritmo sutrikimai); kvėpavimo organų patologija (pneumonija, lėtinis ir ūmus bronchitai, bronchų astma); virškinamojo trakto ligomis (lėtinis hepatitas, kepenų cirozė, lėtinis pankreatitas). Vidaus ligų skyriuje taip pat gydosi pacientai su inkstų, sąnarių, kraujodaros patologija, endokrininėmis ligomis.

Nors oficialiai skyriuje yra 35 lovos, tačiau esant būtinumui lovų skaičius gali būti padidintas iki 45. Pacientai į skyrių patenka planinės hospitalizacijos tvarka arba teikiant būtinąją pagalbą. Per metus skyriuje gydosi 1100–1200 ligonių.

Planine tvarka hospitalizuojami pacientai atvyksta į skyrių su apylinkės gydytojo siuntimu, turėdami asmens dokumentus. Skubia tvarka hospitalizuojami pacientai, kurie kreipiasi patys arba juos į ligoninės Priėmimo skubiosios pagalbos skyrių atveža GMP. Pacientai privalo laikytis vidaus tvarkos taisyklių, su kuriomis jie supažindinami priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje.
Esant būtinumui kviečiami šių specialybių konsultantai: chirurgas, neurologas, okulistas, dermatologas, infekcionistas, LOR gydytojas, ginekologas.

Pacientams teikiamos saugios, kokybiškos, pažangiausiomis technologijomis pagrįstos paslaugos: širdies echoskopija, veloergometrija, EKG, AKS paros monitoravimas, EKG paros monitoravimas, krūtinės ląstos rentgenoskopija, irgoskopija, fibrogastroduodenoskopija ir kolonoskopija, ultragarsinis kraujagyslių ištyrimas, sąnarių rentgenogramos, ultragarsinis vidaus organų ir skydliaukės ištyrimas. Laboratorijoje atliekami visi klinikiniai, biocheminiai, imunologiniai, serologiniai tyrimai, hormonų kiekio nustatymas kraujyje, pasėliai.
Gydymas konservatyvus: medikamentai, infuzinė terapija. Plačiai naudojama fizioterapija.
Pacientų patogumui skyriuje yra 1-os, 2-jų ir 4-ių vietų palatos. Kiekvienoje palatoje įrengtas sanitarinis mazgas. Skyriaus foje yra televizorius, telefonas, patogūs minkšti baldai. Turime 2 vonios kambarius, valgyklą su šaldytuvais.

Vidaus ligų skyriaus dienos stacionaro palata.

  

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.

Apie slapukus