Adresas

Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
Administracija tel. (8 386) 75289

Kontaktai

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643

Konsultacijų skyriaus registratūra d.d. tel. (8 386) 73001,
(iš. registracija d.d. 8.00-16.00) mob. 8 656 22225

El.paštas

Administracija: info@visaginoligonine.lt

Visagino ligoninės Vaikų ligų skyrius pradėjo savo veiklą 1989 m. sausio 5 d. Skyriuje tuo metu buvo 30 lovų ir jame dirbo 30 aptarnaujančio personalo darbuotojų. Jau 1989 m. sausio 5 d. stacionariam gydymui buvo priimtas pirmas vaikas.
Šiuo metu skyriuje yra 10 aktyvaus gydymo lovų, veikia dienos stacionaras, dirba aukštos kvalifikacijos gydytojai bei slaugytojos, turinčios reikiamas licencijas. Slaugytojos turi didelę patirtį vaikų, tarp jų ir naujagimių, slaugos srityje.
Skyrius yra ligoninės antrame aukšte. Jame yra dvi palatos infekcinėmis ligomis sergančių pacientų gydymui.
Turime visas galimybes tirti bei gydyti didelį skaičių ligonių su įvairiais negalavimais (kvėpavimo organų, kraujotakos, virškinimo sistemos ir t.t.).

  

   

  

Vaikus, kuriems reikalinga intensyvi terapija ar reanimacija, yra galimybė gydyti ligoninės  Anesteziologijos reanimatologijos skyriuje, o su labai sunkia patologija pacientai siunčiami gydytis į Vilniaus universitetinės ligoninės Anesteziologijos reanimatologijos skyrių.
Skyriuje per metus vidutiniškai gydosi apie 450–500 vaikų. Daugiausiai iš jų serga kvėpavimo ir virškinimo organų ligomis.
Vaikų ligų skyriuje sudarytos visos sąlygos vaikų bei slaugančių tėvų poilsiui. Yra jaukus žaidimų kambarys, televizorius; gausu įvairių žaidimų ir žaislų.
Čia šilta ir jauki atmosfera, visą parą budi aukštos kvalifikacijos specialistai, dirba rūpestingas personalas.
Norint gydytis mūsų skyriuje gydytojo siuntimas nebūtinas. Reikia kreiptis į ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrių ir turėti su savimi vaiko tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.

Apie slapukus