Adresas

Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
Administracija tel. (8 386) 75289

Kontaktai

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643

Konsultacijų skyriaus registratūra d.d. tel. (8 386) 73001,
(iš. registracija d.d. 8.00-16.00) mob. 8 656 22225

El.paštas

Administracija: info@visaginoligonine.lt
Misija:
„Mes esame tam, kad norėtumėte kreiptis į mus ir greitai pasveiktumėte“.
VERTYBĖS:
„Kompetencija, Atsakomybė, Dėmesys, Pagarba, Sąžiningumas, Rezultatas“.
VIZIJA:
„Patikimiausia ligoninė Jums“.

SVARBU!

Informuojame, kad VšĮ Visagino ligoninė dirba įprastu režimu. Dirba visi skyriai, atliekamos ir planinės, ir skubios operacijos, visu pajėgumu dirba Konsultacijų poliklinika.
Tačiau, atsižvelgiant į galimą COVID-19 ir gripo grėsmę, Visagino ligoninėje ribojamas pacientų lankymas visuose skyriuose! Daiktus pacientams perduoti galima prie rūbinės nuo 14.00 val. iki 16.00 val.
Išskirtiniais atvejais artimieji gali būti įleisti tik su skyriaus vedėjo raštišku leidimu.
Laikinai bus ribojamas naudojimasis pagrindiniu ligoninės įėjimu, taip pat ribojamas praėjimas pro Priėmimo-skubios pagalbos skyrių iš ligoninės į Konsultacijų polikliniką.
Į Priėmimo-skubios pagalbos skyrių pacientai galės patekti kaip visada – pro šio skyriaus įėjimą, bet papildomai bus renkama epidemiologinė anamnezė. Įtariant galimą užsikrėtimą COVID-19, pacientas bus nukreiptas į specialų laukiamąjį.
Kaip minėjome, šiuo metu darbas vyksta įprastai: gimdymai, planinės ir skubios operacijos, terapija, neurologija, vaikų ligų gydymas, reabilitacija, Konsultacijų poliklinikos darbas vyksta įprastu ritmu. Medikamentų ir medicinos pagalbos priemonių turime pakankamai.
Apgailestaujame dėl galimų nepatogumų, tačiau visi ribojimai yra laikini ir daromi dėl pacientų bei personalo saugos.

VšĮ Visagino ligoninės administracija

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.

Apie slapukus