Adresas

Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
Administracija tel. (8 386) 75289

Kontaktai

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643

Konsultacijų skyriaus registratūra d.d. tel. (8 386) 73001,
(iš. registracija d.d. 8.00-16.00) mob. 8 656 22225

El.paštas

Administracija: info@visaginoligonine.lt

Barokamera yra paskutinis sveikatos lašas, teikianti žmogui deguonį, kuris pagerina kraujo cirkuliacija, taigi ir medžiagų apykaitą, nes kai kraujas prieina prie kiekvienos riebalinės ląstelės ir pasotina ją deguonimi, ji geba pati apsivalyti- lengviau sudegina riebalus.

  

Deguonies dėka organizmas apsirūpina energija. Esant įvairiems susirgimams, apsinuodijimams, organizme vystosi vietinis arba bendras ūmus ar lėtinis deguonies nepakankamumas, kuris ne visada gali būti kompensuojamas įprastinėmis priemonėmis. Be to, hiperbarinės deguonis, pateikdamas į mainų procesus, veikia kaip farmakologinė priemonė. Gydant HBO pagerėja bendra ligonių savijauta, širdies ir kraujagyslių veikla, kvėpavimas, normalizuojasi virškinimo trakto veikla, sustiprėja medikamentinių preparatų veikimas, greičiau vyksta uždegiminių procesų ir žaizdų užgijimas, pagerėja nervų sistemos veikla.

Deguonis svarbus mums visiems (jis sudaro 65 proc. žmogaus kūno svorio ), tačiau šiais laikais, gyvenant miestuose ir kvėpuojant užterštu oru, gryno deguonies organizmas gauna vis mažiau ir mažiau. Šią klaidą galima ištaisyti profilaktiškai naudojantis barokameromis. Barokamera padeda deguoniui patekti iš plaučių į kraujagysles, aprūpina hemoglobiną deguonimi 100%. Per procedūrą žymiai padidėja deguonies, ištirpusio kraujo plazmoje ir kitose organizmo skystose terpėse, koncentracija, suaktyvėja medžiagų apykaita. 

Gydymas deguonimi padeda apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų poveikio ir yra ypač naudingas esant organizmo intoksikacijai, antsvoriui, priešlaikiniam odos senėjimui, miego sutrikimams, galvos skausmams, pervargimui, aukštam kraujospūdžiui, sergant odos ligomis (žvyneline ir kt.), cukriniu diabetu, alergija, depresija.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.

Apie slapukus